Як відключити авто форматування тексту в WordPress (автоматичне розставлення p і /br)

В вордпресс присутній “чудова” функція автоматичного форматування тексту при розміщенні/редагування постів, яка значно облекчает життя початківцям блогерам і аміни, але яка, часто сильно ускладнює її, коли потрібно створити сторінку зі складним форматуванням. Що в сучасному світі інтернету (мається на увазі складні за структурою сторінки) сьогодні швидше ному, ніж виняток.

Причому функція автоматичного форматування продовжує працювати навіть після відключення візуального редатора і переходу в режим “Текст” – движок наполегливо продовжує розставляти автоматично теги <p> <br> які в редакторі ніде не відображаються і їх просто не можливо видалити в ручну. Зараз дізнаємося як відключити функцію автоматичного форматування тексту в WordPress.

Як відключити автоматичне форматування тексту і розстановки тегів в WordPress

1. Повне відключення автоформатування:

Редагуємо файл function.php. В будь-якому місці додаємо код:

І о диво – зникли зайві теги <p> </b> у всіх записах, причому не довелося навіть пресохранять існуючі пости. Тепер при перемиканні з візуального редактора текстовий ми не втрачаємо наш код і можемо самостійно розставляти рядки та параграфи як завгодно, не боячись втратити все після перемикання редактора.

2. Часткове вимкнення авто форматування

Хоч і функція автоформатування в WordPress іноді відверто дратує, але бувають випадки, коли вона все ж корисна і може стати в нагоді (придумайте самі 🙂 у яких). В такому випадку можна реалізувати відключення форматування в певних частинах коду.

Правимо той же function.php. Додаємо код:

Після чого, текст, укладений в теги [raw]…[/raw] буде додаватися без автоматичного форматування, а все інше буде працювати в штатному режимі.

P. S.

Спосіб працює тільки з тегами <p> <br>, якщо ви зробили десь помилку і не закрили <div> вордпресс відформатує все по своєму розумінню.

Було перевірено безліч способів і “вбито” купа часу в боротьбі з “розумним” WordPress, перш ніж знайдений даний спосіб. Тепер дані заплатки застосовуються на множетве сайтів і значно полегшили життя скромному веб майстру.

Велике спасибі Ігорю Гордєєву за прекрасне рішення і посилання на першоджерело:

http://studio-gost.ru/otklyuchenie-avtoformatirovanie-v-wordpress/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *