WPML і NGINX налаштування сервера і виправлення деяких помилок

З деяких пір для ведення своїх проектів почав використовувати чудовий быстый сервер NGINX і в даному матеріалі невелика замітка за использвоанию з Nginx спільно з WPML (багатомовність WordPress). Самі налаштування WPML досить зрозумілі. Зазначу що данныйе проблеми вирішувалися на налаштуванні WPML url формат – “Мови в різних каталогах”. Суть проблеми – при перемиканні на іншу мову сторінках все впорядке, а ось в рубриках та записах видавало помилку 404. Виявилося, що налаштування Nginx, рекомендовані в більшості документації налаштування сервера для роботи WordPress, потрібно трохи змінити (конфіг сайту).

Було:

Стало:

Після застосування даного методу – посилання в записах заробили, а ось посилання на рубрику продовжували віддавати 404 помилки. Виявилося що у налаштуваннях Yoast SEO стояло видаляти /catecory/ з сслыки рубрики. При відключенні все стало працювати нормально, але цієї “гидоти” нам у посиланнях не потрібно. Дану проблему вирішуємо плагіном No Category Base (WPML), , який коректно вирішує дану проблему і як випливає з назви підтримує WPML.

Ще з нюансів – при включеному удалелении /catecory/ в Yoast SEO і включеному плагіні No Category Base (WPML) все працювало нормально – але переставали працювати категорії в Woocommerce, так що, тим, хто використовує даний плагін магазину – рекомендую не забувати відключити Yoast SEO дану функцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *