WordPress заголовок зображеннь

У WordPress заголовки картинок в попередніх версіях движка працювали і відображалися коректно, чому в нових версіях розробники надумали вирізати потрібний функціонал – залишається загадкою. Але у нас є руки і голова, так що виправити цю недоробку і зробити сайт ще більш SEO дружнім для пошукових систем цілком в наших силах.

WordPress заголовок картинки – додавання:

А додати заголовки картинок в WordPress дуже просто. Відкриваємо наш файл function.php активної теми і додаємо:

Після чого мета тег Title вставлятиметься в код редактора при додаванні картинки до запису або статті:

Wordpress заголовки зображень

Такого ж ефекту можна домогтися шляхом вставки зображення а потім повторного його редагування, де можна заповнити існуючі поля (причому навіть якщо при завантаженні ми заповнювали заголовок картинки – поле буде порожнім), але це займає додатковий час, а, особливо в сайтах, навантажених контентом на wordpress заголовок картинки прописувати окремо для кожної, збільшить час редагування або додавання матеріалів в два або навіть в три рази.

Якщо чесно, то раніше якось не замислювався над таким важливим моментом, як заголовки картинок в wordpress, так як в основному працював з текстовими сайтами і далі правильної індексації мініатюр справа не йшла. Але в одному з останніх проектів питання стало ребром. І на практиці, даний спосіб допоміг краще індексуватися картинкам і збільшив приплив відвідувачів з пошуку по зображеннях. А в наступних статтях постараюся більш ширше розглянути тему зображень в wordpress бо епопея триває і вже є кілька цікавих напрацювань, якими варто поділитися.

Вдалою роботи з улюбленим движком!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *