WordPress – як перегенерувати мініатюри

Дане питання може поставити в глухий кут новачка, який тільки починає роботу з WordPress – “Чому я вказав нові розміри мініатюр в налаштуваннях, а на сайті вони не відображаються?”. Все дуже просто – WordPress генерує мініатюри по зазначеним в настройках розмірами тільки при першому завантаженні зображень і якщо поміняти розміри вже після того як картинки знаходяться на хостингу, то нові розміри не з’являються. Перезаснувати (перегенирировать) мініатюри під нові розміри дуже просто за допомогою спеціально призначених для цього плагінів.

WordPress – як створювати мініатюри з допомогою плагінів

Взагалі ввівши в панелі установки плагінів пошуковий запит “Regenerate Thumbnails” отримаємо видачу з декількох десятків плагінів призначених для цього, але розглянемо два найпопулярніших Regenerate Thumbnails і Force Regenerate Thumbnails, які роблять одне і теж, але мають одну суттєву різницю в роботі. (опис установки описувати не будемо – вона стандартна, також плагіни не мають ніяких налаштувань). Після встановлення в панелі управління ви знайдете обидва плагіна в пункті меню “Інструменти”. І сторінка роботи з плагінами буде мати тільки одну кнопку перестворення мініатюр, так що не помилитеся.

Так в чому ж відмінність в даних плагінах регенерації мініатюр в WordPress? А воно таке – Regenerate Thumbnails – створює нові розміри зображень не видаляються старі, а Force Regenerate Thumbnails – після створення – видаляє не використовувані розміри.

Логічно припустити, що плагін Regenerate Thumbnails більше підійде для старих сайтів, в яких передбачається використання попередніх розмірів мініатюр (можна не боятися, що десь пропадуть зображення і т. д.), а ось Force Regenerate Thumbnails стане корисним, якщо ви точно впевнені що після перетворення мініатюр старі розміри не будуть використовуватися, і можна просто значно очистити від сміття” сайт – проблема, яка особливо гостро стоїть сайти на WordPress з тривалим використанням, особливо на сайтах з постійно мінливим мультимедійним вмістом.

Сподіваюся, що ось такий підлозі інформаційний, підлозі філософський матеріал стане корисним для Вас і полегшить засвоєння чудовою CMS WordPress

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *