WordPress – видалити зайве – чистка коду

Взагалі я за мінімалізм і чистий код, і видалення зайвого в WordPress – справа принципу.

Дійсно, оскільки WordPress є широко використовуваною системою управління сайтів, продуманої і легко адаптованою до практично будь-яких завдань – початковий код системи (і тим), несе в собі багато коду, розрахованого, так би мовити, “на перспективу”, і доцільність його використання у всіх підряд проектах сумнівна. Так, при сьогоднішніх швидкостях інтернету, зайвих пару сотень рядків коду не критичні, але все ж – “ми” боримся за чистоту коду і сьогодні я розгляну як видалити зайве з WordPress і грунтовно почистити код. Відразу обмовлюся, що деякі поради можуть негативно впливати на ті чи інші специфічні функції і працездатність плагінів, так що використовувати всі поради не обов’язково одночасно, ви зможете вибрати для себе тільки ті рекомендації, які підійдуть Вам.

WordPress – чистка коду – Видаляємо зайве

Відразу ж наводжу код, який я додаю практично у всі проекти на WordPress, щоб підчистити не потрібні функції для мене і скоротити код. Код додається в function.php теми і не є критичним зміною, і ви в будь-який момент можете його видалити (або конкретні рядки), не боячись “поламати” працюючий сайт.

Власне сам код з деякими поясненнями:

Використавши його, зникає близько ста рядків “зайвого” коду на сторінках WordPress, таких як різноманітні пінги і генератори (що ще й підвищує безпеку блогу) ну і відключення багатьох не використовуваних функцій. Ще раз нагадаю – використовувати весь код цілком не обов’язково – якщо ви використовуєте які-небуть із заблокованих функцій просто коментуйте або видаляйте потрібні рядки. Мені особисто для більшості сайтів саме цей код підходить і ніяких проблем з потрібним мені функціоналом не виникало.

Ще одна річ, яку я постійно видаляю в WordPress, і яка знаходиться безпосередньо в файлах теми – у файлі header.php звичайно. Рядок:

Ну і в адмінці видаляю сервер оповіщення, так як нормальний, регулярно оновлюваний блог і так індексується оперативно, а дана функція тільки привертає різного роду спам ботів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *