WordPress спам – захист wordpress від спаму – корисні плагіни

Спам в WordPress – болюча тема на всі часи. Така плата за популярність і відкритий код движка. Залишається або миритися, або боротися з цією проблемою. Причому популярність і посещаеость не впливають на кількість спаму. Сайти з нульовою відвідуваністю можуть з успіхом спамиться в рази більше, ніж рейтингові сайти з великою відвідуваністю. Захист WordPress від спаму у нашому випадку буде здійснюватися перевіреними плагінами, які можна знайти в “магазині” WordPress. Даний матеріал можна назвати “WordPress спам – як я позбувся від спаму. Представляємо Вашій увазі “джентельменський” набір плагінів, які дозволили повністю позбутися від спаму в WordPress (з коротким описом плагінів). Відразу зазначу, що не використовую популярний антиспам плагін Aksimet (не хочеться гратися з реєстраціями).

WordPress спам – набір плагінів захисту wordpress від спаму

1. Перший плагін, який буде захищати наш сайт на WordPress від спаму Antispam Bee. Плагін чудово локалізований, так що налаштування описувати немає сенсу, та й налаштування за замовчуванням є оптимальними. Єдине, що можна додати, це відзначити пункт “Використовувати загальну БД антиспаму”, щоб розширити спам фільтр. Плагін чудово справляється з боротьбою зі спамом без реєстрацій (на відміну від Aksimet), має гнучку настройку і статистику.

wordpress спам

2. Під другим номером піде у нас старенький BotBlocker. На момент написання статті, плагін не оновлювався вже 5 років, але тим неменш працює і справляється зі своїм завданням. Знову ж таки – налаштування за замовчуванням міняти не потрібно, просто встановлюємо і активуємо плагін.

wordpress блокування спаму в коментарях

3. WordPress спам – додатковий захист капчі. Після утановки попередніх плагінів, капча, як така, впринципі, і не особливо потрібна. Але, як говориться – “краще перепильнувати, ніж недобдеть”. Исползую для цього плагін Captcha Code простий в установці та налаштування без зайвих рухів, отримуємо просту капчу. Зазначу, що просто установка капчі на коментарі практично не блокує спам (причому були випробувані практично всі плагіни даного напрямку, що доступні в колекції плагінів движка).

wordpress спам captcha

Ось з таким набором плагінів захист wordpress від спаму не здається нездійсненним завданням. Саме ця комбінація плагінів дозволила повністю позбутися від спаму на декількох обслуговуються сайтах WordPress, які активно “бомбились” спамом на протязі довгого часу.

Залишається ще одне вразливе місце в плані спаму в WordPress – ручна розсилання спаму але з цим вже нічого не поробиш. Радує, що даний вид спаму – крапля в морі, порівняно з автоматизованою розсилкою спаму, і зустрічається вкрай рідко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *