WordPress прості посилання поділитися в соціальних мережах

wordpress посилання поділитисяПростий спосіб створити посилання поділитися на страниах сайту реалізованого на CMS WordPress. Це не соціальні кнопки, які, в основному пропонують реалізацію функціоналу поділитися в соціальних мережах, завдяки підключенню сторонніх скриптів зі сторонніх ресурсів, або встановленням додаткових плагінів (у разі використання WordPress), які, також мають багато “зайвого” коду і непотрібного функціоналу це саме прості посилання з функціоналом “Поділитися” для Вордпресс. Найпростіший і самий “чистий” варіант до Вашої уваги.

WordPress-найпростіші посилання поділитися в соціальних мережах без використання плагінів і сторонніх скриптів

 

Як видно – враховані всі популярні на сьогодні соціальні мережі, включаючи вітчизняні. Даний спосіб дозволяє реалізувати посилання поділитися для CMS WordPress в соціальних мережах: Facebook, Odnoklassniki,Twitter, Google+, Pinterest, Linkedin, Reddit. А з мінімальними знаннями простого html і css – легко перетворити посилання в соціальні кнопки або у що завгодно, що дозволить Вам Ваша фантазія. Код зрозумілий і простий, а головне правити його можна як завгодно, що складно зробити в плагінах або підключаються сторонніх скриптах.

Посилання поділитися (в даному варіанті) реалізують базовий соціальний функціонал. Більшість посилань відкриваються на новій сторінці без фреймів та модальних вікон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *