WordPress – мітки (теги) з поточної категорії (архіву)

Інформація з розряду “Потрібно терміново записати, щоб не забути”. Ну і поділитися з “ближнім”, звичайно. Задача така – вивести список міток або тегів на сторінці категорії (архіву, рубрики) у WordPress, причому теги повинні відповідати тільки записами поточної категорії.

Таким способом реалізуємо простенький фільтр по мітках або спеціалізоване хмара міток на сторінках рубрики.

Далі власне код для додавання міток на сторінку категорії:

1. Додаємо файл function.php поточної теми:

2. Сам вивід списку міток. Додаємо на сторінку шаблону категорії або рубрики в потрібному місці показу. У різних темах може бути по різному: category.php, archive.php (зазвичай стандарт).

Ну і все – даний код виведе на сторінці рубрики список тегів з посиланнями на їхні сторінки через кому. Після невеликого “шаманства” з css, у мене вийшла ось така симпатична штучка:

wordpress мітки з поточної категорії

Як оформляти – вирішувати вам – обмежень ніяких. Ну і таким чином – ми реалізували простенький фільтр по тегам записів з поточної категорії WordPress власними силами і без додаткових плагінів. До речі який функціонал у багатьох плагінах йде у версіях pro, за які вже вимагають гроші, або найчастіше такі плагіни вимагають створювати сторінки, які вставляти шорткоди і тільки засмічувати свій блог зайвими сторінками і зайвим кодом. А тут 5 хвилин і все готово – а головне – все зроблено своїми руками і ми прекрасно знаємо що звідки береться і куди виводитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *