Woocommerce видалити /product/, /product-category/ або /shop/ з тексту посилання

Хороша новина і вирішення одвічної проблеми Woocommerce (або скоріше не проблеми, а функції яку ніяк не вдавалося реалізувати з самого початку створення даного планига магазину, так і сеошників не дадуть спокійно жити, якщо нелегка змусити дати на поталу їм свій сайт). Нарешті з’явилася можливість видалити /product/, /product-category/ або /shop/ з тексту посилання магазину Woocommerce і зробити корокие url Woocommerce без проміжних посилань.

Видалити з url Woocommerce /product/, /product-category/ і /shop/ можна наступним способом:

В function.php додаємо наступний код:

Після чого налаштовуємо постійні посилання (“Настройки – Постійні посилання”) Woocommerce, як дефолтні (при умови що ви їх міняли). Або згідно даного скрін:

woocommerce постійні посилання

З такою реалізацією я зазвичай використовую ще одну хитрість – призначаю вітрину магазину головною сторінкою, що допомагає додатково позбутися від дубля посилання на вітрину, яка містить “shop”.

Посилання будуть мати вигляд відповідно на категорію і товар: “название_магазина/категорія” і “название_магазина/товар”. Ну а головну сторінку тепер є вітриною можна набудувати по своєму смаку за допомогою плагінів або відредагувати шаблон винтрины.

Таким способом отримуємо гарні короткі url-адреси магаза Woocommerce без проміжних секцій типу product, product-category і shop.

На момент написання статті (і відповідно метод застосовано на практиці) на WordPress версії 4.8 і магазину Woocommerce 3.1.0. Магазин робочий і постійно оновлюється, так що будемо стежити за тим, як поведе даний спосіб на останніх актуальних версій зв’язки і не відвалитися чого при наступних оновленнях

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *