Використання Yandex Metrika в Україні після блокування

З блокуванням сервісів Яндекс в Україні, користувачі використовують лічильники Yandex Metrika на своїх сайтах зіткнулися з низкою проблем: неактуальне відображення статистики відвідувань (тк як скрипт блокується, метрика отримує не всі дані) і збільшення часу закрузки сайтів (спостерігається довге завантаження скрипта watch.js, що не дає завантажитися залишку контенту). Щоб не втрачати значну частку клієнтів, компанія Яндекс поступово придумує різноманітні “заплатки” для користувачів України, щоб їх сервіси працювали нормально. Зараз і ми навчимося вирішувати проблему з роботою Yandex Metrikи у себе на сайті.

Використання Yandex Metrika в Україні після блокування (вирішення проблем).

Для усунення проблем блокування скрипта Яндекс метрики в Україні і щоб уникнути нескінченних завантаження скрипта watch.js і гальм сайту пов’язаних з цим потрібно в коді лічильника замінити сервер підвантаження скрипта. Шукаємо в коді лічильника рядок:

s.src = “https://mc.yandex.ru/metrika/watch.js”;

і замінюємо її на

s.src = “https://d31j93rd8oukbv.cloudfront.net/metrika/watch_ua.js”;

Повинно вийти щось типу:

використання яндекс метрики в Україні

Після даних маніпуляцій ми отримуємо знову актуальну статистику і уникаємо проблему з довгою завантаженням скрипта watch.js на своїх сайтах.

P. S. Хоча на офіційних джерелах компанії Yandex даний спосіб вирішення проблем не опублікований, але інформація є перевіреною і актуальною. Дане рішення проблем рекомендує підтримка яндекс індивідуально при зверненні в службу підтримки на сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *