Стандартні теми colorbox

Добірка стандартних тим colorbox – прекрасний спосіб “оживити” і уникализировать свій сайт, що використовує в якості модальних вікон скрипт СolorBox. Теми йдуть в архіві при скачуванні скрипта з оф. сайту. Тут розміщені тільки теми з скріншотами. Прекрасно сумісні з можливістю адаптації colorbox під мобільні пристрої. Установка тим зводитися до завантаження на сервер через FTP вмісту папок example-* в папку colorbox на хостингу з заміною файлів.

 

 


Тема colorbox example-1

>> Завантажити <<

тема colorbox example 1


Тема colorbox example-2

>> Завантажити <<

тема colorbox example-2


Тема colorbox example-3

>> Завантажити <<

тема colorbox example-3


Тема colorbox example-4

>> Завантажити <<

теми colorbox - example-4


Тема colorbox example-5

>> Завантажити <<

colorbox-example-5

 

Сolorbox за замовчуванням входить в комплектацію багатьох движків, а також активно використовується в якості модальних вікон і перегляду кадрів на багатьох сайтах як додаткова бібліотека. При ручній установці, як правило, адмін звертає увагу на наявність додаткових тем, а ось при використанні в движку, часто залишається просто стандартна передустановлена тема. І в результаті отримуємо безліч сайтів з одинаковими елементами. Використання тим Сolorbox на своїх сайтах дозволити вам додати в певну “родзинку”, яка хоч і в дрібницях, але буде відрізняти Ваш сайт від конкурентів.

Ну а для себе – ця тема залишається корисною “заначкою” на часто використовувані матеріали, щоб не шукати кожного разу в мережі потрібний матеріал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *