PHP – бібліотека визначення мобільних пристроїв Mobile Detect

У процесі роботи над розробкою або доопрацюванням функціоналу різноманітних сайтів, виникла необхідність визначення мобільних пристроїв (мобільних браузерів устройст) відмінних від широко відомих засобів javascript і css. Шляхом пошуку було знайдено чудова PHP бібліотека, яка з легкістю справляється з цим завданням.

Показати приховати текст (jquery, javascript, css, html, div)

За допомогою цього скрипта можна реалізувати функцію скрития частини довгого тексту, з розкриттям блоку з повним текстовим вмістом по кліку на посилання (кнопку). Показати приховати текст коштами jquery легко за допомогою бібліотеки readmore.js.

Адаптивний (масштабований) colorbox (Opencart та ін)

Даний метод найчастіше застосовувався мною в CMS для того, щоб модальні вікна colorbox перегляду зображень товару масштабувалися в залежності від розміру проглядається екрану пристрою відвідувача – ті. робимо адаптивний colorbox з адаптацією під будь-які пристрої.

Стандартні теми colorbox

Добірка стандартних тим colorbox – прекрасний спосіб “оживити” і уникализировать свій сайт, що використовує в якості модальних вікон скрипт СolorBox. Теми йдуть в архіві при скачуванні скрипта з оф. сайту. Тут розміщені тільки теми з скріншотами. Прекрасно сумісні з можливістю адаптації colorbox під мобільні пристрої. Установка тим зводитися до завантаження …

Простий адаптивний jquery слайдер

Приклад використання і інструкція по налаштуванню простого адаптивного jquery слайдера ResponsiveSlides.js. Дуже швидкий, простий і адаптивний слайдер для використання на будь-яких сайтах