Помилка бази mysql при перенесенні WordPress Dumping data for table Duplicate entry ‘1’ for key ‘PRIMARY’

Сам по собі перенесення сайту на WordPress з одного домену та хостингу на інший – процес досить легкий (можливо в наступних оглядах розглянемо цю тему повністю). Але ось у цьому самому процесі часто можна зіткнутися з поширеною помилкою імпорту бази даних. Зразкові помилки в phpmyadmin можна побачити приблизно такі повідомлення Dumping data for table або Duplicate entry ‘1’ for key ‘PRIMARY’

помилки бази при перенесенні wordpress

Як уникнути помилки mysql бази при перенесенні сайту WordPress

Як завжди все досить просто і банально. Досить просто правильно зробити експорт бази з сайту донора. Для цього при експорті бази в phpmyadmin потрібно вибрати не “Швидкий” спосіб “Звичайний – відображати всі можливі налаштування” і вибрати пункт “Додати вираз DROP TABLE / VIEW / PROCEDURE / FUNCTION / EVENT” або “Add DROP TABLE / VIEW / PROCEDURE / FUNCTION / EVENT statement” англійською.

Dumping data for table Duplicate entry '1' for key 'PRIMARY'

Після чого, вже при імпорті помилки Dumping data for table або Duplicate entry ‘1’ for key ‘PRIMARY’ не повинні з’являтися і перенесення пройде “без сучка, без задирочки”.

Залишається ще варіант, коли Вам передали некоректно перенесену базу, тут вже доведеться правити файл бази через текстовий редактор. Хоча, помічено, що хоч помилка при перенесенні і виникає, але база всетаки ипортируется і на працездатність сайту не впливає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *