Opencart 2 установка – інструкція по установці Opencart 2х, ocStore 2х

Інструкція по установці Opencart 2, ocStore 2 – иснтрукция початкового рівня. По суті в установці опенкарт немає нічого складного і вона мало чим відрізняється від утановки будь-якої системи управління сайтом. У цьому матеріалі розглянемо установку Opencart і ocStore другої версії, які абсолютно не відрізняються один від одного. Далі будемо писати просто Opencart але подразумеватся буде також і ocStore. Яку збірку використовувати вирішувати Вам (вкінці буде якийсь ліричний відступ з суб’єктивною думкою з приводу цього питання)

Opencart 2 установка (+установка ocStore 2)

Інструкція по установці Opencart 2Шаг1: Підготовка файлів

Качаємо останні збірки движків з офіційних сайтів:

Opencart 2:

https://www.opencart.com/index.php?route=cms/download

ocStore 2:

https://myopencart.com/downloads

Далі розпаковуємо архів і шукаємо всередині папки uploads. Її вміст і завантажуємо на хостинг по FTP. В результаті повинні отримати на хостингу в корені сайту (зазвичай це папка з назвою домену, або вкладена в неї папку www) наступну структуру каталогів і файлів:

інструкція по установці opencart 2

Далі потрібно перейменувати файли config-dist.php в config.php. Їх два – один перебувати в корені сайту, інший в папці admin.

Opencart 2 УстановкаКрок 2: Інсталяція на хосинге

Щоб почати установку Opencart 2 потрібно просто перейти за адресою нашого сайту і ми потрапимо на першу сторінку покрокового інсталятора движка (в чистому Opencart сторінка буде англійською):

установка опенкарт крок 1

оскільки вибирати і заповнювати особливо нічого – тиснемо “Continue” і продовжуємо установку опенкарт.

Наступна сторінка повідомляє нам про готовність системи до встановлення Opencart. Уважно перевірте, чи всі файли доступні для запису і перейменували ви config-dist.php файли.

opencart-2 установка

Вибирати на цій сторінці нічого, так що тиснемо “Continue” і йдемо далі.

На наступному екрані установки потрібно ввести дані нашої бази а також логін і пароль до адмін панелі сайту.

opencart-2 ocstore 2 установка

Інформацію для заповнення полів бази даних беремо в панелі управління хостингом при створенні бази даних. Драйвер бази даних залишаємо MySQLi. Порт, введений за замовчуванням, як правило, підходить для будь-якого хостингу.

У другому розділі сторінки вводимо логін і пароль до адмінки сайту. Рекомендуємо змінити стандартний логін admin на інший і не використовувати часто вживані логіни типу adm, administrator і т. д. В поле поштової адреси – воодим свою пошту, за допомогою її можна буде відновити пароль, вразі забудькуватості. Знову заповітна кнопка “Continue” та переходимо до останнього кроку.

Установка Opencart 2 Крок 3: Кінець інсталяції і перехід до експлуатації

На останньому етапі інсталятор повідомляє нам про успішну установку і повідомляє що потрібно видалити папку install на хостингу, перш ніж перейти до експлуатації сайту. Дотримуємося рекомендацій, після чого наш сайт доступний за основним адресою і можна переходити до наповнення та адміністрування.

 

А ось ліричні відступ на тему Opencart або Ocstore мабуть перенесемо в окрему статтю. Зазначу лише, що сам вже давно віддав перевагу Ocstore (причому зупинився на 1.5 версії), і найближчим часом переходити на інші движки для створення інтернет магазинів переходити не збираюся (опятьже – лірика окремо).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *