OcStore (Opencart) 2.3 і SEOPRO – змінити редирект з 302 на 301

Попався мені на доопрацювання сайт на OcStore 2.3 – сам вже давно перестав вести розробку сайтів на даному движку (після версії 1.5), за переконаннями “віри”, але движок залишається популярним, особливо серед новачків і часто зустрічається в роботі в плані доопрацювань і виправлення помилок.

Так ось – суть завдання стояла редірект після переносу на нову версію зі старих сторінок з index.php?route і т. д. на нові з красивим ЧПУ. Проблем не викликало – просто включивши SEOPRO і прописавши аліаси, перенаправлення успішно заробили. Але ось старі сторінки віддають відповідь сервера 302 (тимчасовий перенесення), хоча, за логікою такі сторінки повинні надсилати відповідь 301 (сторінка переїхала із збереженням ваги).

В інтернеті знайшов (посилання в кінці) рішення для попередніх версій і трохи підправив під 2.3 (по суті змінилися тільки шляху)

OcStore (Opencart) 2.3 і SEOPRO – змінити редирект з 302 на 301 правки:

Знаходимо файл шляхом:

І замінюємо в ньому дві секції:

на

і

на

Після чого старі сторінки в OcStore 2.3 почали правильно віддавати відповідь 301.

Ще раз уточню, даний метод для роботи OcStore (або Opencart) в зв’язці з SEOPRO (в OcStore йде в стандартній комплектації на чистий Opencart можлива установка).

І як обіцяв посилання на гілку форуму, де обговорюється дана тема на опенкартфорум: https://opencartforum.com/topic/70578-resheno-smenit-redirekt-okonchaniya-v-seopro-s-302-na-301/

Там Ви знайдете шляхи до файлів для ранніх версій і обговорення інших способів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *