Інтеграція Woocommerce в свій шаблон WordPress

Розглянемо інтеграцію Woocommerce магазину в свій шаблон. В даному прикладі інтеграція буде здійснюватися за допомогою файлу woocommerce.php в директорії шаблону. Даний спосіб має як свої переваги, так і недоліки, про яких в кінці, а поки сам приклад сумісності теми з магазином.

Як написано у вступі – створюємо в папці теми файл woocommerce.php далі відкриваємо файл шаблону теми (будь з потрібною структурою – може бути post.php або page.php). І копіюємо його вміст в woocommerce.php. Далі потрібно замінити вміст контенту сторінки в створеному файлі (шапку, футер, сайдбары – загальні еллементи шаблону сайту – потрібно залишити).

Крок.1

Приклад мінімального woocommerce.php, який я використовую як базовий шаблон:

woocommerce.php

БУЛО:

СТАЛО:

У підсумку отримуємо сторінку магазину інтегровану в нашу тему. Всі сторінки магазину (сторінка товару, ветрино, сторінка категорії) будуть іспоьзовать даний файл шаблону.

Крок.2

Далі у файлі теми function.php потрібно додати:

На цьому інтеграція закінчена. Все повинно працювати.

 

З додаткових можливостей, для любителів мінімалізму, можна видалити всі стилі магазину, щоб прописати їх вручну з нуля. Це можна зробити командою в тому ж файлі function.php

Тільки будьте уважні – втечуть всі стилі woocommerce і верстати доведеться пирилично. Функція не критична – якщо результат не сподобатися, можна видалити рядок і всі стилі повернуться.

 

І як обіцяв – переваги і недоліки способу інтеграції woocommerce в свою тему з допомогою файлу woocommerce.php.

Головна перевага такого методу – простота і гнучкість. Простий правкою шаблону Ви зможете налаштувати тему відображення магазину практично як завгодно.

Недоліком же інтеграції магазину в тему WordPress створенням файлу шаблону woocommerce.php, стане той момент, що перестають працювати прямі редагування шаблону категорії магазину

woocommerce/archive-product.php

– всі внутрішні измениния доведеться робити за допомогою хуків.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *