WordPress заголовок зображеннь

У WordPress заголовки картинок в попередніх версіях движка працювали і відображалися коректно, чому в нових версіях розробники надумали вирізати потрібний функціонал – залишається загадкою. Але у нас є руки і голова, так що виправити цю недоробку і зробити сайт ще більш SEO дружнім для пошукових систем цілком в наших силах. …

Додавання нових позицій для модулів CMS Opencart (ocStore) 1.5

В Opencart і різноманітних збірках на базі даної CMS модулі можна розміщувати на чотирьох основних позиціях – ліва, права колонки, верх і низ контенту. А от якщо потрібно реалізувати висновок модуля на відмінних від передбачених позиціях – читаємо інструкцію:

WordPress – як додати довільні позиції для віджетів в шаблон?

В темах WordPress часто поисутствует тільки одна або дві позиції для розміщення віджетів. Це як правило Sidebar і, можливо, позиції в Footer. Але що робити, якщо нам потрібно розмістити слайдер, HTML блок або меню над контентом, в шапці сайту (распространенненная потреба разметсить телефони в шапці сайту) або розширити возмножности підвалу. …

Opencart 1.5 x як видалити common/home з посилання на головну сторінку

Одна з недоробок Opencart 1.5 x в плані SEO оптимізації, з якою розробники наполегливо не хочуть розібратися – за замовчуванням посилання на головну сторінку має вигляд ваш_сайт/index.php?route=common/home. Включення стандартного ЧПУ не вирішує проблему.

Opencart/ocStore 1.5 x – хлібні крихти без посилання на останню (поточну) сторінку

Невелика доробка Opencart/ocStore 1.5 x, яка зробить Ваш магазин ще більш привабливим для пошукових систем – реалізація хлібних крихт (breadcrumb), поточна сторінка в яких не посилається сама на себе.

Opencart (ocStore) оригінали фото при детальному перегляді (оригінальну якість зображень)

Хто активно працював з (Opencart) опенкарт стклкивался з проблемою низької якості виконаних зображень превью. З одного боку підгін і пережиму всіх зображень під один стандарт річ потрібна і корисна, а з іншого втрата якості значна і в магазинах, в яких чіткість зображень має велике значення, носить критичний недолік.

Як відключити авто форматування тексту в WordPress (автоматичне розставлення p і /br)

В вордпресс присутній “чудова” функція автоматичного форматування тексту при розміщенні/редагування постів, яка значно облекчает життя початківцям блогерам і аміни, але яка, часто сильно ускладнює її, коли потрібно створити сторінку зі складним форматуванням.